Який район вибрати для оренди житла в Києві?

Який район вибрати для оренди житла в Києві?

Який район вибрати для оренди житла в Києві?

Комфортне проживання в столиці України часто полягає в зніманні житлового приміщення. Це особливо актуально для студентів, приїжджих, а також молодих сімей, які збирають на власну житлову площу. Пропонуємо визначитися, який район в Києві вибрати для оренди житла, де нижче ціни, а де – досить дорого.

Де краще знімати квартиру в Києві?

Перш ніж визначитися із тим, де краще орендувати квартиру в Києві, слід спочатку вибрати оптимальний період такого процесу. Ціни починають підвищуватися в серпні, тому рекомендуємо вибирати приміщення на початку-середині літа. Найбільш зручним варіантом для проживання вважається Голосіївський район.

Але студентам часто не доводиться вибирати локацію проживання, оскільки вони відштовхуються від двох критеріїв – від місця, де знаходиться університет, а також ціни.

Велика кількість вищих навчальних закладів розташовується в Подільському районі. Але вартість там досить висока, тому багато студентів віддають перевагу Святошинському району. Тут цінник на квартири набагато нижче.

Вибираючи район для проживання в орендованому житлі, орієнтуйтеся на власні переваги, а також на вартість оренди і фінансові можливості.

де краще орендувати квартиру в Києві

Скільки коштує оренда житла в Києві по районах?

Студенти віддають перевагу районам, де орендувати квартири коштує найменше. Зазвичай це далеко розташовані від метро локації. Наприклад, «Дарниця», «Борщагівка», «Троєщина». Досить популярний варіант – Голосієво, Святошино та Академмістечко. Там станції метро достатньо віддалені, але безпосередньо райони розвинені, мають хорошу інфраструктуру.

Голосієво відзначається одним із найбільш дорогих варіантів для проживання. Але вершиною цього рейтингу є Печерський район. Тут квартира в 1 кімнату коштує 6000 грн. А житло в 2-3 кімнати обійдеться в 15 000 грн.

Голосіївський район пропонує ціни, щоб знімати однокімнатну квартиру, від 7000 грн., Двушка обійдеться в 12 000 грн., а трикімнатна – в 15 000 грн.

Менш популярними районами, щоб шукати житло, вважаються Солом'янський і Мінський. Також до списку відносять Нивки. Це пояснюється досить старим житловим фондом. Солом'янський район пропонує однушки по 7000 грн., а Святошинський район (який знаходиться поруч) пропонує ціну в 6000 грн. Оскільки Святошин є околицею міста, тут багато саме приїжджих.

Назвати Соломенку зручною для життя – досить складно, це густозаселена територія, хоч і відрізняється невеликою площею. Тут багато великих навчальних закладів – НАУ, КПІ, Академія внутрішніх справ. Тому студентів тут багато, це не варіант для тих, хто шукає тишу і спокій.

Оболонь пропонує однокімнатні варіанти по 6000 грн., а двушки – від 9000 грн. Ці ціни пояснюються молодим житловим фондом.

Для тих, кому цікава ціна оренди квартири в Києві у дорогому районі, варто пробігтися за цінами в Шевченківському р-ні. Тут одна кімната обійдеться в 2750 грн., в той час як однокімнатна квартира – в 6000 грн., а двокімнатна – в 10 000 грн. Ці ціни обумовлені зручною локацією району, прекрасно розвиненою галуззю інфраструктури. Тут велика кількість станцій метрополітену, а сама територія вважається досить комфортною. Але від пробок тут ніхто не застрахований, тому, маючи власний транспорт, будьте до цього готові.

Також в досить високій ціновій категорії відзначається Дарницький район. Хоч він і знаходиться на Лівому березі Києва, де цінник зазвичай нижче. Тут за оренду однушки доведеться заплатити від 7000 грн., а двушка обійдеться в 10 000 грн. Трійка коштує трохи більше – 13 000 грн.

Серцем української столиці вважається Поділ. Але знайти там житлову площу досить проблематично, в порівнянні із іншими регіонами. Середня вартість однушки майже 7 000 грн., в той час, як за двушку потрібно заплатити 8000 грн.

який район в Києві вибрати для оренди житла

У якому районі Києва дешевше зняти кімнату?

На думку ріелторів, зняти кімнату найвигідніше в Подільському і Святошинському р-нах. Але, наприклад, на Подолі буде проблема із житловим фондом, велика частина будинків побудована більше 100 років тому.

Ще більш вигідні пропозиції можна знайти на Лівому березі. Там вартість квартир – 6-8 тис. грн. А кімнати тут обійдуться максимально дешево – від 2700 на місяць.

У якому районі Києва дешевше зняти квартиру?

Рейтинг найдешевших районів очолює Деснянський. Тут відсутнє метро, тому і цінник на знімання житла тут істотно нижче. Вартість кімнати – приблизно 2500 грн., однокімнатна квартира обійдеться недорого – в 5500, а двокімнатна – всього 7000 грн. Варіанти із трьома кімнатами тут теж досить низькі – 8000 грн. в місяць.

Допомога ресурсу Flatiko

Ті, хто шукає кращі райони Києва для здачі квартири, а також ті, хто займається пошуками житла, можуть звернутися на ресурс Flatiko. Тут представлений великий вибір пропозицій по оренді житла, зібрані актуальні фотографії приміщень.

Звернувшись на наш ресурс, ви можете на 100% впевненими у виборі оптимального приміщення для проживання без участі ріелторів. Портал гарантує зустріч двох сторін – орендаря і орендодавця на взаємовигідних умовах.

На даний момент, сайт працює на пристроях із мобільним та десктопним розширенням.