Який район вибрати для оренди житла в Києві?

Який район вибрати для оренди житла в Києві?

Який район вибрати для оренди житла в Києві?

Комфортне проживання в столиці України часто полягає в оренді житлового приміщення. Це особливо актуально для студентів, приїжджих, а також молодих сімей, які заощаджують на власну житлову площу. Пропонуємо визначитися, який район в Києві вибрати для оренди житла, де нижче ціни, а де навпаки – досить дорого.

Де краще знімати квартиру в Києві?

Перш ніж визначитися із тим, де краще орендувати квартиру в Києві, слід спочатку вибрати оптимальний час для такого процесу. Ціни на оренду зростають в серпні, тому рекомендуємо вибирати житло на початку або всередині літа.

Одним з найбільш оптимальних варіантів для оренди в Києві вважається Голосіївський район. Цей район знаходиться на правому березі столиці, недалеко від центру, має хорошу транспортну інфраструктуру та велику пропозицію нового житлового фонду.

Студентам часто не доводиться вибирати локацію проживання, оскільки вони відштовхуються від двох критеріїв – від місця, де знаходиться університет, а також ціни.

Велика кількість вищих навчальних закладів розташовується в Подільському районі. Але вартість там досить висока, тому багато студентів віддають перевагу Святошинському району. Тут цінник на квартири суттєво нижчий.

Вибираючи район для проживання в орендованому житлі, орієнтуйтеся на власні переваги, а також на вартість оренди і фінансові можливості.

де краще орендувати квартиру в Києві

Скільки коштує оренда житла в Києві по районах?

Студенти, як правило, віддають перевагу районам, де орендувати квартири найдешевше. Зазвичай, це локації, розташовані дальше від станцій метрополітену. Наприклад, Дарниця, Борщагівка, Троєщина. Досить популярний варіант – Святошино та Академмістечко. Там станції метро досить віддалені, але самі райони розвинені та мають хорошу інфраструктуру.

Голосієво є одним із дорожчих варіантів для проживання. Але на чолі цього рейтингу є Печерський район столиці. Тут однокімнатна квартира буде коштувати в середньому 15 тис. грн. на місяць, а житло в 2-3 кімнати обійдеться в 20-30 тис. грн. і більше.

Голосіївський район пропонує ціни на однокімнатні квартири в середньому близько 10 тис. грн, «двушка» обійдеться в середньому в 14 тис. грн., а трикімнатні квартири – близько 20 тис. грн.

Менш популярними районами для оренди житла вважаються Солом'янський і Оболонський райони. Також до цьому списку відносять Нивки. Це пояснюється досить старим житловим фондом. Солом'янський район пропонує «однушки» в середньому за 9 тис. грн., а Святошинський район (який знаходиться поруч) пропонує середню ціну в 7 тис. грн. Оскільки Святошино є околицею міста, тут досить багато саме приїжджих людей.

Назвати Солом’янку дуже зручною для життя – досить складно, оскільки це густозаселена територія з невеликою площею. Тут багато великих навчальних закладів – НАУ, КПІ, Академія МВС. Студентів тут багато, отже, це не найкращий варіант для тих, хто шукає тишу і спокій.

Оболонь пропонує однокімнатні варіанти в середньому за 8.5 тис. грн., «двушки» – за 11.5 тис. грн. Ці ціни пояснюються порівняно молодшим житловим фондом.

Як правило, дорожчими будуть ціни на оренду  в Шевченківському р-ні столиці. Тут одна кімната обійдеться в середньому в 3-4 тис. грн., в той час як однокімнатна квартира – в середньому в 9-10 тис. грн., а двокімнатна – в 14 тис. грн. Ці ціни обумовлені досить зручною локацією району, розвиненою інфраструктурою. Тут велика кількість станцій метрополітену, а сама територія вважається досить комфортною. Проте від пробок тут ніхто не застрахований, тому, маючи власний транспорт, будьте до цього готові.

Схожими цінами до Шевченківського району відзначається Дарницький район, хоч він і знаходиться на лівому березі Києва, де цінник зазвичай нижче. Тут за оренду «однушки» доведеться заплатити в середньому 9 тис. грн., а «двушка» обійдеться в 12 тис. грн. «Троьшка» тут коштує трохи більше – в середньому 15 тис. грн.

Серцем української столиці вважається Поділ. Але знайти там житлову площу досить проблематично, в порівнянні з іншими районами. Середня вартість оренди «однушки» тут приблизно 8 тис. грн. (за рахунок більш віддалених і дешевих мікрорайонів, як, наприклад, Виноградар), за двушку середня ціна буде від 10 тис. грн.

який район в Києві вибрати для оренди житла

У якому районі Києва дешевше зняти кімнату?

На думку багатьох експертів, зняти кімнату найвигідніше в Подільському і Святошинському р-нах столиці. Але, наприклад, на Подолі буде проблема із застарілим житловим фондом, багато будинків побудовані більше 100 років тому.

Ще більш вигідні пропозиції можна знайти на лівому березі Києва. Там середня вартість кімнат буде 3 тис. грн.

У якому районі Києва дешевше зняти квартиру?

Рейтинг найдешевших районів очолює Деснянський. Тут відсутнє метро, тому і цінник на оренду житла тут істотно нижчий. Вартість кімнати – приблизно 2.5 тис. грн., однокімнатна квартира в середньому – 6.5 тис. грн., а двокімнатна – всього 8 тис. грн. Варіанти із трьома кімнатами тут теж досить дешеві – в середньому 10 тис. грн. на місяць.

Допомога порталу Flatiko

Ті, хто шукає кращі райони Києва для оренди житла, а також ті, хто здають житло, можуть скористатись зручною та безпечною платформою flatiko.com. Тут представлений великий вибір пропозицій по оренді житла у всіх районах Києва, на будь-який смак та гаманець. Всі оголошення від власників, без ріелторів, комісій та шахраїв.

Звернувшись на Flatiko, ви можете на 100% бути впевненими у виборі оптимального житла без участі ріелторів. Наш портал гарантує зустріч двох сторін – орендаря і орендодавця на взаємовигідних умовах.

На даний момент, сайт працює на пристроях із мобільним та десктопним розширенням.